wtorek, 16 marca 2010

oczekiwanie

Dziś Was zarzucę sporą porcją zdjęć...

Na początek część fotek ciążowego albumu dla mojej nowo poznanej sąsiadki z piętra - zamiast powitalnego ciasta czy innych duperelek :)
Cieszę się bo Lenka będzie miała koleżankę lub kolegę prawie w swoim wieku...
I własnoręcznie wycinana ciężarówka ( wzór zaczerpnięty z internetu lekko zmodyfikowany )


Jak jesteśmy na działce to mój szalony Lacky nie daje nam spokojnie wyjść z małą na spacer. Musimy na niego uważać bo jak tylko poczuje Lenkę to próbuje na nią skakać, lizać i wpycha głowę do nosidełka czy wózka...Jak większość z Was i ja postanowiłam trochę pozaklinać wiosnę, ale marny ze mnie zaklinacz bo następnego dnia znowu zaczął padać śnieg ;)I na koniec całe morze cukierasów, dziewczyny szaleją z nadejściem wiosny (chyba i dla mnie czas pomyśleć o jakimś candy ? czhyba powoli zacznę zbierać materiały )


U Arine jej boskie kobieki, które kocham miłością nieustającą i nawet jeśli nie zostanę wylosowana to chyba zamówię u niej jakieś dzieło :)
(do 04.04)

U Lorki piękne papiery jej autorstwa
(do wiosny ;) )

U Vernon candy z wiosenną zgadką
(do 27.03)

W ArtPiaskownicy candy urodzinowe
(do 17.03)

I na koniec wielkie candy w Craft4you
(do 28.03)

Pozdrawiam i życzę Wam udanego tygodnia :)

Asia

2 komentarze:

  1. Ale fajnie mieć sąsiadkę, z którą można się zakolegować (jeśli nie zaprzyjaźnić), zazdroszczę. I miły gest z albumikiem bardzo przyjemnym. Wydaje mi się tylko, że te napisy na czarnych taśmach z wytłaczarki trochę przytłaczają delikatną, pudrową resztę. Może gdybyś je zrobiła na paskach ciemnoróżowego papieru to lepiej by pasowały?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tores o tym samym pomyślałam, ale było już trochę za późno i nie miałam czasu na zmiany :( na sowją obronę dodam, że w albumie jest jeszcze kilka innych czarnych elementów, więc w całości to się trochę mniej rzuca w oczy

    OdpowiedzUsuń